• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

O firmie

Centrum Szkoleniowo – Edukacyjne „PRYM” zostało powołane do życia w celu realizacji zadań związanych z szeroko rozumianą edukacją. Istniejemy na rynku ponad 15-lat. W szczególności organizujemy szkolenia dotyczące Przedsiębiorczości, Finansów, Prawa, Kompetencji Osobistych oraz nauki języków obcych i kursów
komputerowych.

o-firmie-prym

Identyfikując się z ich oczekiwaniami i celami poszukujemy optymalnych rozwiązań.
Dzięki temu, szkolenia przebiegają w atmosferze zaangażowania, gwarantującej wysoką
efektywność.
Inspirowanie do myślenia w kategorii sukcesu osobistego i organizacji realizujemy poprzez:

  • pomoc ludziom w ich rozwoju i osiąganiu sukcesów zawodowych
  • doradzanie


Wartością naszej firmy są ludzie. Współpracujemy z licznym gronem fachowców, specjalistów różnych dziedzin. Nasi eksperci, konsultanci i trenerzy doskonale łączą teorię z praktycznym podejściem do problemów. Dzięki wspólnej wiedzy, doświadczeniu, wysokiej etyce i wrażliwości stanowimy twórczy ZESPÓŁ.

Każdy Klient jest traktowany indywidualnie. Przed szkoleniem przeprowadzamy dokładną analizę potrzeb szkoleniowych, która pozwala na dopasowanie programu, formy prowadzenia zajęć z godnie z oczekiwaniami Klienta. Poziom satysfakcji, zadowolenia uczestników zrealizowanego kursu oceniany jest dzięki ankietom, na podstawie których opracowywany jest raport przekazywany Klientowi. Każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.